Cansu Taşkın’ın cesur paylaşımları gündem oldu


Cansu Taşkın’ın kız kardeşi Elif Vurgun, Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken Taşkın ve Erdoğan’ın da peş peşe görüntülerini paylaşmıştı.

Pınar Kerimoğlu’nun programına konuk olan Cansu Taşkın, “Bu olaylar gerçek mi bir aşk var mı aranızda?” sorusu üzerine Yılmaz Erdoğan ile ilişki yaşadığını itiraf ederek “Gerçek… Haberler doğru. Hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım konuşmamaya da devam. Bunu sosyal medyada ön planda tutmadım. Evet doğru hani haberler, sorduğun için söyleyeyim. Yani sonuç olarak biz kötü bir şey yapmadık arkadaşlar bu çok normal değil mi? Çok girmek istemiyorum o konulara, benim için çok değerli bir insan” demişti.

Yılmaz Erdoğan ise konu hakkındaki sessizliğini bozarak “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…” ifadelerine yer vermişti.

Cansu Taşkın’ın olayların durulmasının ardından verdiği bu pozlar sosyal medyayı salladı.

Siyah göğüs ve sırt dekolteli elbisesiyle pozlar veren Taşkın iddialı karelerini peş peşe paylaştı.

Ünlü mankenin ‘Günaydın’ notunu düştüğü bu kareleri kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Cansu Taşkın’a sosyal medyada; ‘Çok güzelsin’, ‘Yine harika görünüyorsun’,’Gittiğin yerde manzara oluyorsun’ gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir