Brad Pitt ve George Clooney yıllar sonra bir arada: Wolfs’tan ilk tanıtım

Sinemanın en etkileyici ikililerinden Brad Pitt ve George Clooney, ekranda son kez birlikte görünmelerinden 16 yıl sonra yeni bir proje için bir araya geliyor. Apple TV+’ın Wolfs filminin teaser’ı 28 Mayıs Salı günü paylaşıldı ve iki aktöre ilk bakışı sundu. Jon Watts’ın yönettiği film, yalnız çalışan iki iş bitiricinin aynı göreve atanmasını konu alınıyor.

Teaser’da ikili yağmur altında arabada sessizce otururken görülüyor. Direksiyonda Clooney varken, Pitt amaçsızca arabanın güneşliğiyle oynuyor ve torpido gözünü açıyor. Bunun üzerine Clooney eğilip torpido gözünü kapatıyor.

Resmi fragman bugün yayımlanacak. Wolfs’ta ayrıca Amy Ryan, Euphoria’dan tanınan Austin Abrams ve Never Have I Ever oyuncusu Poorna Jagannathan rol alıyor.

63 yaşındaki Clooney ve 60 yaşındaki Pitt, Ocean’s üçlemesinde (2001-2007) kumarhane soygununun sinsi liderleri Danny Ocean ve Rusty Ryan’ı canlandırmalarıyla ünlü. İkili ayrıca 2002 tarihli Tehlikeli Aklın İtirafları (Confessions of a Dangerous Mind) ve 2008 yapımı Aramızda Casus Var’da da birlikte rol almışlardı. Her ikisi de John Krasinski’nin yeni aile komedisi Hayali Arkadaşlar’daki (IF) karakterleri seslendiriyor.

Aralıkta Entertainment Tonight’la yaptıkları röportajda, yeniden bir araya gelmeleri hakkında konuşan Clooney şöyle demişti:

Sanki çok zaman geçmiş gibi hissediyorum. Çok fazla zaman.
Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time… in Hollywood) yıldızına “Güzel Çocuk Pitt” diye takılarak seslenen Clooney şöyle şaka yapmıştı:

Evet, çalışmaya ihtiyacı vardı. O gelecek vadeden bir oyuncu.
Kısa süre önce People’a konuşan bir kaynak, “Wolfs zengin bir projeydi ve ikisi de bu projeyle gerçekten ilgilendi” demişti.

Film için heyecanlılar ve vizyon tarihine yaklaştıkça keyfini sonuna kadar çıkarıyorlar.
Kaynak sözlerine şöyle devam etmişti:

Brad ve George sonsuza dek arkadaş. Birlikte rol aldıkları işler arasında ne kadar zaman geçmiş olursa olsun birbirlerini seviyor ve saygı duyuyorlar. Geçmişleri çok eskiye dayanıyor. Bu filmde birlikte çalışmaktan mutluluk duydular.
Yaklaşan filmlerinde Clooney’le birlikte ortak yapımcı olarak görev yapan Pitt, son olarak Netflix’in bilimkurgu dizisi 3 Cisim Problemi (3 Body Problem) ve müzikal biyografi Bob Marley: One Love’ın yönetici yapımcılığını üstlendi. Dövüş Kulübü’nün (Fight Club) aktörünün ekrandaki son rolü FX’in sitcom’u Dave’in bir bölümünde sürpriz bir kameo görünümü olmuştu.

Öte yandan Clooney kısa bir süre önce Callum Turner ve Joel Edgerton’ın 1930’lardaki bir kürek takımının üyelerini canlandırdığı 2023 yapımı Kürekçi Çocuklar’ı (The Boys in a Boat) yönetti. Önceki haftalarda, Clooney’nin 2005 yapımı İyi Geceler ve İyi Şanslar (Good Night, and Good Luck) filminin sahne uyarlamasıyla Broadway’deki ilk çıkışını yapacağı duyurulmuştu.

Wolfs’un vizyon tarihi henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir